KURUMSAL

HAKKIMIZDA

BiZ KiMiZ?

                      

Kaliteli, Güvenilir & Profesyonel Hizmet

Asfamak, 2006 yılından itibaren, kaliteli ürün ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla asfalt ürünleri ve asfalt kimyasalları sektöründe kökleşmiş örnek bir firmadır.

Türkiye’de Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Özel Sektör Kuruluşların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize kaliteli, güvenilir, profesyonel hizmet sunmaktadır. İşbirliği içinde olduğumuz müşterilerimize çalışanlarımıza, tedarikçilerimize bunları gerçekleştirirken de dürüst ve saygılı davranma en temel prensibimizdir. Firmamız müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak amacıyla Kalite Yönetim sistemini benimsemiştir.

Kurulan Kalite Yönetim Sisteminin amacı, bütün faaliyetleri planlı ve uyumlu bir şekilde yürütmek, kaliteden ödün vermeyerek, müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda uygun ürünlerle hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede olmasını sağlamaktır.

Asfamak Disiplinli ve ilkeli çalışması, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi, kaliteli ve sürekli hizmet sunması ile sektörün örnek gösterilen, aranılan firmaları arasında kendisine haklı bir pay elde etmiştir ve gün geçtikçe kapasitesini, ürün ve hizmet yelpazesini geliştirmektedir.

kurumsal hakkımızda
0 +
YILLIK TECRÜBE
50 %
TÜRK SERMAYESİ
1000 +
ÜZERİNDE PROJE
2000 +
MEMNUN MÜŞTERİ
ASFALT ÜRÜNLERİ

ASFALT ÇÖZÜMLERİMİZ

                                                  
REFERANSLAR

BAZI REFERANSLAR

                                 
Asfamak Asfalt Çözümleri

Birlikte Çalışalım

Kamu Kurumları ve Kurumsal Firmalar için Asfalt Ürünleri ve Asfalt Kimyasalları ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmamız için hemen bize ulaşın.